Nawadnianie Gardena

Nawadnianie GARDENA

Sprinklersystem Pro to wynurzalne nawadnianie dla profesjonalistów. Doskonale nadaje się do podlewania trawników, zarówno przydomowych jak i o dużych powierzchniach. Większy komfort użytkowania dzięki inteligentnym, innowacyjnym rozwiązaniom.

Co zrobić aby dźwiganie ciężkiej konewki nie stało się udręką, a nasz trawnik, krzewy i rabaty kwiatowe zachowały swój piękny wygląd? Nic prostszego. Wystarczy założyć system podziemnego nawadniania Sprinklersystem.

System ten jest całkowicie schowany pod ziemią i widoczny tylko wtedy, gdy niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zraszacze GARDENA Sprinklersystem wynurzą się do podlewania. Drogocenna woda zostaje dostarczona dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Po skończonym nawadnianiu zraszacze chowają się z powrotem w ziemi.

A dodatkowo dzięki sterownikowi nawadniania ogród można podlewać także w nocy – lub, kiedy jesteście Państwo na urlopie.

Zraszacze Sterowanie Czujniki Skrzynki
i akcesoria
Rury
i linie kroplujące
Zraszacz T200 Gardena Nawadnianie Gardena Czujnik wilgotności 1188 Gardena Skrzynka na zawory 1255 Gardena Linia kroplująca 1395 Gardena