O nas

Nawadnianie Lawner Garden

nawadnianie Lawner GardenSystemy automatycznego nawadniania ogrodów zaczęliśmy zakładać w 2007 roku. W początkowym okresie naszej działalności specjalizowaliśmy się w instalacji nawadniania w przydomowych ogrodach prywatnych inwestorów. Z czasem poszerzaliśmy zakres naszej działalności o tereny przy firmach oraz osiedla mieszkaniowe. Na dzień dzisiejszym mamy w swoim portfolio systemy nawadniania ogrodów zainstalowane przy osiedlach mieszkaniowych w Warszawie i Lublinie, terenach firmowych, małych ogrodach prywatnych a także większych posesjach, na których systemem nawadniania objęty jest teren o powierzchni 20 000 m2. Z powodzeniem działamy na terenie lubelszczyzny, małopolski, podkarpacia, a także województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. Nawadnianie Lawner Garden to pewność wykorzystania tylko sprawdzonych pod względem jakości i trwałości materiałów. Tworząc nasze systemy korzystamy z najlepszych profesjonalnych marek produkujących elementy do systemów automatycznego nawadniania. W naszym portfolio znajdują się producenci takich marek jak Rain Bird, Hunter, Perrot, Toro, Irritrol, Gardena, Irritec. 

Nasze instalacje nawadniające montujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn takich jak koparki łańcuchowe oraz wycinarki do darni. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać naszą pracę nawet w już gotowych ogrodach. Dzięki wykorzystaniu wycinarki do darni po naszych pracach nie widać śladu nawet już po 2 tygodniach.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  projektowaniu ogrodów, zakładaniu ogrodów, renowacji boisk piłkarskich.

Tworzymy także systemy nawadniające w ogrodach przydomowych jak i obiektach sportowych na terenie województw lubelskiego, mazowieckiego i małopolskiego. Zajmujemy się również ich serwisem, konserwacją i przygotowaniem do sezonu zimowego.