Producenci systemów

Oferujemy systemy nawadniania na podzespołach następujących producentów

Rain Bird

RAIN BIRD to amerykańska firma, istniejąca w branży i produkująca systemy nawadniania od 1933 roku w którym skonstruowała pierwszy na świecie zraszacz impaktowy. Od tej pory jest jednym z największych producentów podzespołów do nawadniania. Firma posiada swoje oddziały w 120 krajach na 6 kontynentach. Główna siedziba RAIN BIRD znajduje się w miejscowości Glendora w południowej Kalifornii.


Systemy nawadniania

Hunter jest jest jednym z wiodących producentów oferujących systemy nawadniania. Oferuje nowoczesne produkty zaprojektowane w oparciu o potrzeby użytkowników w zaawansowanej technologii i najwyższej jakości materiałów. Produkty tej firmy charakteryzują się innowacyjnością  i wysoką jakością.


Zraszacze Perrot

Firma Perrot istnieje na rynku niemieckim od 1925 roku. Specjalizuje się w tworzeniu kompletnych profesjonalnych systemów nawadniania pól golfowych, boisk piłkarskich, kortów tenisowych, parków i ogrodów. Firma Perrot proponuje Państwu produkty doskonałej i sprawdzonej niemieckiej jakości w konkurencyjnej cenie.


Toro

Firma TORO jest jedną z najpopularniejszych marek w branży, proponującą kompleksową ofertę najwyższej klasy podzespoły z których montowane są systemy nawadniania. Produkty firmy TORO stosują na całym świecie firmy zajmujące się urządzaniem i profesjonalnym utrzymywaniem terenów zieleni. Na wielu stadionach sportowych na całym świecie, polach golfowych a także w przydomowych ogrodach stosowane są prodykty tej firmy. Od ponad 80 lat firma TORO przoduje we wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zieleni.


Irritrol (1)

Firma Irritrol od 1967 roku produkuje podzespoły do systemów nawadniania ogrodu. Nastawiona jest głównie na profesjonalnych użytkowników. Wszystkie produkty projektowane są wytwarzane dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Podzespoły Irritrol nie są dostępne w dużych sklepach ogrodniczych i marketach. Skierowane są one głównie do firm instalujących systemy nawadniające. Co oznacza, że nie sprzedajemy do wielkich sklepów i centrów sprzętu.


GARDENA

GARDENA to wiodąca marka produkująca wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze m.in.: zraszacze, pistolety zraszające, węże ogrodowe, sterowniki nawadniania, pompy, kosiarki, nożyce do trawy i żywopłotu, sekatory oraz drobne narzędzia ogrodnicze. Obecna jest w ponad 80 krajach Europy i świata. Przedsiębiorstwo powstało w 1961 roku jako niewielka firma handlowa produkująca narzędzia ogrodnicze pod nazwą GARDENA. W kilkadziesiąt lat stała się światowej sławy producentem nowoczesnych, inteligentnych i innowacyjnych produktów oraz systemów nawadniania dla branży ogrodniczej. Aktualnie produkty marki skupiono w trzech głównych obszarach:

• nawadnianie ogrodów,
• narzędzia ogrodnicze,
• oczka wodne i pompy